chatroulette türkiye chat rulet

Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Kameralı Sohbet

Facebook Arkadaşlarını Kamerada Görmek ve Sohbet Etmek İçin Mavi Butona Tıklayın Daha Sonra Çıkan Sayfada PAYLAŞ'a Basın. Ayrıca Özel Odalarımıza Girmek İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor.


chatroulette, chatroulette download

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat


Chatroulette Alternatif Siteleri : Chat Random

facebookta paylaş twitterda paylaş
chatrandom, chatroulette
İki yıla yakın bir süredir popülerliği elinde bulunduran Chatroulette'in yüzlerce alternatifi çıktı.Bu alternatifler çoğu zaman Chatroulette'te chat yapmak ve sohbet etmek amacını taşıdılar.Çok sayıda açılan yeni siteler rastgele bir sohbet sitesi olmayı amaçladılar ve içerilerinde birtakım yenilikler oluşturmak için çalıştılar.Fakat bu çalışmalar yeterince ilgi görmedi.İşte size yepyeni Chatroulette Alternatifi Chat Random'dan Bahsetmek istedik.ChatRandom kullanıcıların ücretsiz web kamerası aracılığıyla dünya çapında rastgele yabancılarla sohbet etmelerini sağlayan bir alternatif chatroulette hizmetidir.

Chat Random Nedir

Dünyanın öbür ucundaki yabancılarla oraya gitmek zorunda kalmadan sohbet etmek sizce de eğlenceli olmaz mıydı? Diğer kültürler nasıl ve başka insanlar hayatlarını nasıl yaşamaktalar öğrenmek istemez miydiniz? ChatRandom’ın Alternatif Chat Ruleti, web kameranızla tüm dünyadan yabancılarla rastgele chat yapabileceğiniz bir yerdir!

ChatRandom’da, web kameralı sohbet için seksi, klas, eğlenceli, ilginç, çekici insanlarla veya sadece arkadaş edinmek isteyenlerle buluşabileceksiniz. ChatRandom bir ChatRulet alternatifidir ve inanılmaz sıkılganlık gidericidir. Çünkü, gerçekten dünyanın öbür ucundaki birileriyle konuşuyorsunuz.

Bu ChatRulet alternatifinde en iyi özelliklerden biri, web kameralı sohbetin %100 bedava olmasıdır. Tüm yapmanız gereken, sadece bir düğmeye tıklamak ve rastgele kızlar ve erkeklerle iletişime başlamaktır. Kim bilir, belki gerçekten harika online arkadaşlar bulabilirsiniz, belki de yeni video sohbet aşkınızı. Eğer çıplak insanlar görmek istemiyorsanız, ChatRulet tarzı web kameralı chat sitelerinden farklı olarak, çıplaklık ve pornodan kaçınmak üzere ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

ChatRandom’da bir düğmeye tıklayarak, anında tüm dünyadan binlerce insana bağlanacaksınız. Üstelik üye olmanıza veya başka bir şey yapmaya da ihtiyaç olmadan!Öyleyse, şimdi, yabancılarla sohbet etmeye başlayın ve yeni arkadaşlar, kocaman kahkahalar, seksi deneyimler veya yeni flört adaylarını arayın. Sırada sizi bekleyenin kim veya ne olduğunu asla bilemezsiniz....
ChatRandom'un kullanıcılarının ziyaret etmeleri için amacını kısaca açıklamak gerekirse bir web kamerası ile Dünya çapındaki diğer yetişkinlerle sohbet isteyen 18 yaş üstü kullanıcılar için tasarlanmış bir Chatroulette alternatifdir.Site yayın hayatına birkaç ay önce başlamış olmasına rağmen bu süre içinde büyük gelişmeler olmuştur.ChatRandom'un SEO Yöneticisi Allen Fox'a göre, "sitenin ziyaretçi sayısı bir hafta içinde on kat büyüdü ve sadece geçen hafta içinde iki katına çıktı."

ChatRandom kullanıcıların sadece istediklerini görmeyi sağlamak amacı ile gelişmiş bir filtreleme sistemi sunarak Chatroulette'e bir alternatif sunuyor. Çocukların ChatRandom sitesini kullanmasına izin verilmez ise bu yeni Sohbet fırsatını ziyaretçilerin aşırı sansür önlemleri kullanımına zorlayamıyor.

Chatroulette karşılaşılan sorunlardan ilki kullanıcıların sürekli yasaklanmasıydı.Bu yasaklamaların bir çoğu yanlışlıkla uygulandı, problemi düzeltmek ve yeniden hesap sahibi olmak için çoklu email ve açıklamalar gerektirir.

Chatrandom'un Chatroulette benzemeyen noktaları sıralamaya çalışırsak
1) ChatRoulette kullanıcıları için tasarlanmış olması
2) 18 Yaş üzeri kullanıcılar için kurulmuş olması
3) 24 saat Canlı ve kullanıcı popüleritesinin yüksek olması
4) Haftanın 7 günü kullanıcıları için en iyi chat imkanı sağlama amacı ile çalışmasıdır.

Chat Random üzerinde kullanım oranına göre Rastgele Chat - Kızlarla Chat - Gay Chat - Chat Odaları - Multi Chat odaları mevcuttur.

0 yorum:

Yorum Gönder


Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat
Sitemizde Bulunan içerikler DMCA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kullanımda gerekli yaptırımlar uygulanacaktır