chatroulette türkiye chat rulet

Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Kameralı Sohbet

Facebook Arkadaşlarını Kamerada Görmek ve Sohbet Etmek İçin Mavi Butona Tıklayın Daha Sonra Çıkan Sayfada PAYLAŞ'a Basın. Ayrıca Özel Odalarımıza Girmek İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor.


chatroulette, chatroulette download

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat


Chatroulette'de Türk Türkü işletirse böyle olur

facebookta paylaş twitterda paylaş
 

Chatroullette'de yine bir Işletme vakası daha fakat bu kez durum diğerlerinden biraz farklı .Yine günlerden birgün Chatroulette'de gezerken masum masum işletme amacında takılan gençler bu kez karşılarında bir türkü bulduğunda vazgeçilmez bir son gerçekleşiyor.

Ilk karşılarına dili 10 CM dışarıda birisi çıktığında bunun bir türk olduğunu anladılar ve güldüler fakat ilerki aşamalarda ingilizce yazışmalardan pek bir sonuç çıkmayınca Türkçe yazışmaya geçtiler.Bu azimli türk erkeği daha fazlasını istediğinde kaçınılmaz sonu gerçekleştirdi. Chatroulette'in makara videolarından biri daha karşınızda Keyifli seyirler..
 

Chat sitelerine en büyük ilham kaynağı chatroulette

facebookta paylaş twitterda paylaş

İnternette gezinirken gerçek anlamda ilginizi çekebilen belli başlı siteler vardır.Bu sitelerin insanların ilgilerinin devamlılığını sürdürebilmeleri için kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmeleri gerekmektedir.
Bunun dışında kendini güncelleyen ve yenileyen siteler her zaman üst sıralarda olurlar çünkü insanlar yenilikleri severler.Chatroulette kullanıcılarının isteği üzerine kendini günden güne yenileyen güncelliğini an ve an koruyan kullanıcılarının rahatı için çalışan bir site olması bakımından bu listenin başlarında yer almaktadır.

Chatroulette'in tasarımı ve işlevi kendine özgüdür.Görüntülü ve sesli chat sitelerinin en başında gelir ve ilk kurulanlarındandır.Chatroulette dünyaca ünlü bir sitedir ve çakmaları gibi değildir (bkz: Chatroulette benzeri siteler) bu site bir çok sitenin ilham kaynaği olmuştur.Milyonlara hitap eden bir site olması bakımından diğer sitelere göre çok daha ön plandadır.Chatroulette sitesinin bu kadar ünlü olmasında çok fazla kullanıcısının olmasının yanı sıra güvenliğe önem vermesi ve kullanıcılarını hiç bir şekilde mağdur etmemeside büyük önem taşır.

Chatroulette de tehlikeli  yazılımlar veya uygunsuz içeriklerle pcniz asla karşı karşıya gelmez.Bu çoğu güvenlik firması tarafından onaylanmıştır.Herhangi bir dosya paylaşımına izin vermediği için daha fazla koruma sağlayan bir sitedir.Chatroulette kullanıcılarının rahatına çok önem verir bu rahatı bozacak uygunsuz içerik yayınlayanlar ya da uygunsuz bir biçimde kamera açanlar süresiz olarak sorgusuz sualsiz siteden uzaklaştırılır.Bu tür içeriklere karşı ip ve pc banlama sistemi vardır.(Chatroulette Ban Kaldırma)Kullanıcılar bu tarz şeyler ile karşı karşıya geldikleri zaman şikayette bulunabilirler ve hemen durum düzeltilir.

Yeteneklerinizi chatroulette kullanıcılarıyla paylaşın

facebookta paylaş twitterda paylaş

Chatroulette sohbet ederken eğlencenin sınırlarını zorlayabilir, chatroulette de yazışırken geçirdiğiniz süre içinde hiç sıkılmazsınız.Ayrıca bu sitede farklı farklı şeylerlerle karşılaşmanız da mümkün. Kullanıcılar chatroulette yi sadece sohbet etmek amaçlı kullanmıyorlar.Zaman içerisinde chatroulette kullanıcılar sayesinde farklı farklı özellikler kazandı.


Chatroulette sitesindeki kullanıcılar sürekli bir arayış, sürekli bir farklı duyguları tatma anlayışında oldukları için çok renkli şeyler ortaya çıkabiliyor. Chatroulette sitesinde takılan herkes farklı olmak ve ilgi çekmek için çok değişik hareketler ve fiillerde bulunuyorlar.Farklı olmak isteyen kullanıcılar sayesinde chatroulettenin sohbeti çok farklı bi boyut kazanarak çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Size şimdi chatroulette yaşanmış bir olaydan bahsedeceğim.Chatroulette nin kullanıcılarından olan matrak biri sadece gözlerini kullanarak karşısındaki kullanıcıları güldürmeye çalışmış.Bu tür komiklik denemeleri sayesinde chatroulette eğlencenin,farklılığın ve heyecanın adresi oluyor.

Chatroulette de takılırken karşınıza bir örümcek adam, batman ya da bir rahip çıkarsa hiç saşırmayın.İnsanlar chatroulette de farklı farklı giyinerek kendilerine lan ilgiyi arttırmaya çalışırlar.Eğer bir saat kadar chatroulette nin sayfasında dolaşırsanız eminim ki bunlardan birine rastlayabilirsiniz. Bunların dışında sizelere yeteneklerni sergilemek isteyenler de olabilir.Size online bir müzik ziyafeti çektirebilirler hatta karşılıklı şarkı bile söyleyebilirsiniz.Karşınıza çoğunluklu olarak gitar çalanlar çıkıyor bunun sebebi heralde kolay taınabilir ve ucuz olmasından dolayıdır.BUnun dışında piyano çalanlar,bas gitar,davul,saksafon çalanlar bile var. Kimi chatroulette kullanıcıları ise sadece şarkı söylemeyi tercih ediyor.Bu sitede gezinirken bir grup müzisyene bile rastlayabilirsiniz.
Siz bu gibi yetenekli kullanıcılar ile chatroulette'de karşılaştınız mı?

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat
Sitemizde Bulunan içerikler DMCA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kullanımda gerekli yaptırımlar uygulanacaktır