chatroulette türkiye chat rulet

Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Kameralı Sohbet

Facebook Arkadaşlarını Kamerada Görmek ve Sohbet Etmek İçin Mavi Butona Tıklayın Daha Sonra Çıkan Sayfada PAYLAŞ'a Basın. Ayrıca Özel Odalarımıza Girmek İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor.


chatroulette, chatroulette download

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat


chat roulette ne zaman açılıyor

facebookta paylaş twitterda paylaş
İnternette Chatroulette için araştırmalar yaparken hoş bir yazıya rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim.Yazı burakolikcom'da yayımlanmıştır.Bu yazı ile birlikte sizleri bir bilgilendirme maksatlı bir dipnot'da eklemek istedim.

Chat roulette'in bir kaç gündür kapalı kalacağı haberini blogumuzdan bildirmiştik.Yapılacak güncellemeler açısından chatroulette.com bir süre kapalı kalması daha sağlıklı olduğu için bu yönde bir uygulamaya gidilmiş.

Chatroulette'in offical sayflarında sitenin güncelleme çalışmalarının 1 hafta daha süreceği bildirilmekte umarım en kısa sürede chatroulette'e kavuşuruz.

chat roulette, Chatroulette Nedir

Günümüz insanları artık internet ortamında bile sıkılıyorlar. Bu sıkıntılarını gerek videolar izleyerek, gerekse müzik dinleyerek gidermeye çalışıyorlar. Sıkıntı giderebilecek bir diğer site ise şüphesiz Chatroulette sitesi. Chatroulette’da, karşınıza binlerce insan arasından bir kişi getiriliyor ve bu kişiyle web kamera aracılığıyla konuşabiliyorsunuz. Görüntü ve sesli olarak konuşabilme olanağı olan sitede dilerseniz sesi kapatıp yazışada biliyorsunuz. Dünyanın dört bir yanından insanlarla konuşabilme şansını yakalayabileceğiniz bir site olan Chatroulette’da yepyeni arkadaşlar bulabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olan serviste karşınıza her zaman insan çıkamayabiliyor. Bazen soyunmuş çıplak insanların da çıkma tehlikesi olan sitede bazense sahte görüntü kullanan kullanıcılar olabiliyor.

Her geçen gün daha fazla çevrimiçi kullanıcıya sahip olan Chatroulette’nin popülerliği de hızla artmaktadır. South Park gibi çizgi filmlere de konu olan Chatroulette’de konuşabilmek için tek şart: Web kameranızın olabilmesi.

Daha önce de siz okurlarımla omegle üzerine bir yazı paylaşmıştım. Bu siteyi alternatif olarak düşünebilirsiniz. Omegle’nin web kameralı versiyonu ile birebir benzerlik gösteriyor. Karşınıza çıkan insanı değiştirmek istediğinizde “Next” tuşuna basmanız yeterli.

www.chatroulette.com

İyi sohbetler, iyi eğlenceler…

0 yorum:

Yorum Gönder


Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat
Sitemizde Bulunan içerikler DMCA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kullanımda gerekli yaptırımlar uygulanacaktır