chatroulette türkiye chat rulet

Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Kameralı Sohbet

Facebook Arkadaşlarını Kamerada Görmek ve Sohbet Etmek İçin Mavi Butona Tıklayın Daha Sonra Çıkan Sayfada PAYLAŞ'a Basın. Ayrıca Özel Odalarımıza Girmek İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor.


chatroulette, chatroulette download

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat


Chatroulette v2 : Yeni sürüm chatroulette ve özellikleri

facebookta paylaş twitterda paylaş
yeni chatroulette, chatroulette kullanımı, chatroulette yeni sürüm, chatroulette yeni versiyon, chat rulet, chat rolet, chatrulet

Chat Roulette yada bizim deyişimizle Chat Rulet.Bu sayfada biz Chat Roulette türkiye görüntülü ve sesli chat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Chatroulette'in kısa süre önce kapalı oldugunu (Burada) ve daha sonra açılıp yeniden kapalı kaldıgını (burada) sizlere chatroulette türkiye olarak sitemizden bildirmiştik.Bu kapanma sorunları çoğu kullanıcının canını sıksada uzun süren bu kapalılık döneminden sonra chatroulette yeni sürümü yada bir diğer değişle chatroulette yeni versiyon karşımıza çıktı. Ana tema aynı şekilde ücretsiz görüntülü sohbet hiçbir üyelik gerektirmeden sesli ve görüntülü sohbeti bizlere sunmak.Chatroulette versiyon 2 ile gelen özellikleri ve yeni chatroulette'in kullanımı ile ilgili bilgileri sizlerle bu konumuzda paylaşmak istedik.Yeni chatroulette'i yakından tanıyalım ve özelliklerine göz atalım.

Chatroulette yeni versiyon kullanımı:

Daha önce ilk versiyon kullanıldıgı süre içerisinde chatroulette'in kullanımı hakkında sizleri bilgilendirmiştik.Basit bir arayüze sahip olsa bile yabancılık çekebiliyoruz.Yeni versiyon chatroulette ile ilk chatroulette arasında karşımıza çeşitli farklılıklar çıkmakta.Fakat iki sürümünde ortak noktası ilk açılışta karşımıza çıkıyor Chatroulette Flash player hatası daha doğrusu chatroulette flash player uyarısı ekranımıza gelmektedir.

chatroulette flash player hatası, chatroulette flash player uyarısı


Uyarıda KABUL ET seçeneğini seçiyoruz.REDDET Seçeneğini seçerseniz kameranız karşınızdaki kullanıcı tarafından görünmeyecektir.Kabul et seçeneği ile kameramıza chatroulette programının erişmesine izin veriyoruz.

chat rulet yeni versiyon

Kabul et butonuna tıkladık ve initializing ile kamera yapılandırmamız kontrol ediliyor.

chat rulet yeni versiyon

Initializing uyarısı Scan olarak değiştiğinde Chatroulette artık hazır duruma gelmiştir.Görüntülü web cam ile yabancılarla (ruslar, ingilizler, çinliler, almanlar vs.) Chat yapmaya hazırız. SCAN butonuna basarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.Bu kısa yazı ile yeni chatroulette'in basit kullanımı sizlere anlatmak istedik.Konumuzda herhangi hata görür yada eklemek istediğiniz bir not olur aşağıda bulunan yorum chatroulette forumumuza yorum bırakabilir bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Konumuz ile ilgili yardımcı aramalar:
yeni chat roulette nasıl kullanılır, yeni chat roulette kullanımı, yeni chat roulette nasıl, yeni chatroulette

0 yorum:

Yorum Gönder


Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat
Sitemizde Bulunan içerikler DMCA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kullanımda gerekli yaptırımlar uygulanacaktır