chatroulette türkiye chat rulet

Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Kameralı Sohbet

Facebook Arkadaşlarını Kamerada Görmek ve Sohbet Etmek İçin Mavi Butona Tıklayın Daha Sonra Çıkan Sayfada PAYLAŞ'a Basın. Ayrıca Özel Odalarımıza Girmek İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor.


chatroulette, chatroulette download

Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat


Chatroulette sahte kamera nasıl kullanılır

facebookta paylaş twitterda paylaş
chatroulette web cam, chatroulette fake webcam, chatroulette sahte kamera programı
Chat roulette Sahte Kamera Programları

Son zamanlarda bir web sitesi (Chatroulette) blog dünyasında çok sık şekilde kendisinden bahsettiriyor.Bu kısa sürede ilgi ve alakanın sebebi tabiki blog dünyasını oluşturan blogcuların en az bir defa chatroulette'i kullanmış olmalarıdır.Chatroulette hakkında bilgisi olmayan ziyaretçilerimiz için Wikipedia'dan bir alıntı:

Chatroulette birbirini tanımayan insanları webcam aracılığı ile buluşturan bir web sitesidir. Sitede kullanıcı istediği an "sonraki" tuşuna basarak oturumu kapatır ve bir sonraki oturuma geçebilir. Andrey Ternovskiy adındaki bir Moskova Üniversitesi öğrencisi tarafından 2009 yılının Kasım ayında geliştirilmiştir.

Web Ecology Project araştırmasına göre, site kullanıcılarının yüzde 25'i siteye ABD'den giriş yapmaktadır. Listede Türkiye'nin payı yüzde 3.8 civarındadır.
chatroulette,  chatroulette turkiye,  chatrulette.blogspot.com, chat ruletblogspot
Chatroulette'in ana sayfasına giriş yapıyoruz.Yetişkinlere yönelik içerik vardır.18 yaş altı ziyaretçilere uyarıda bulunmak istiyoruz.Ana sayfaya ulaştıgınızda webcam'i olan rastgele bir yabancı ziyaretçi ile karşılaşıyorsunuz.Bu kişi eğer web kameranız var ise sizin ile konuşmak isteyecek yada ilgisini çeken bir görüntünüz varsa kendisi bunu belli edecektir.

Peki internette rastgele insanlarla sohbet ve chat esnasında kendimizi göstermek istemiyorsak veya bir webcam sahibi değilsek Chatrulet'i bir web kamerası olmadan nasıl kullanacağız.Tabii ki sanal web kamerası yazılımlarıı sayesinde chatroulette'de özgürce gezebilirsiniz.

Sanal webcam programları ile Chatroulette'de Önceden bir web kamerası kaydedilmiş video ya da konuyla ilgili herhangi bir video kullanabilirsiniz.Bu işi nasıl yapacaksınız.Konumuzu okumaya devam edin!!

Nelere ihtiyacımız Var
1) ManyCam sahte kamera programı
2) Youtube gibi video paylaşımı yapılan portallardan edinebileceğiniz birbirinden ilginç videolar
3) Keepvid (Youtube videoları online indirebileceğiniz adres)

Many Cam Ayarlama

ManyCam Ayarlarını Chatroulette için yapıyoruz:

1)Daha önce indirdiğimiz ve Kurduğumuz Manycam'i çalıştırıyoruz.

2)Kaynaklar(Source) sekmesini tıklatın ve sonra Filmler(Movie) tıklayın.

3)“Open a new file” altındaki “Recent files” bölümüne tıklıyor ve kullanmak istediğimiz videoyu programımıza yüklüyoruz. Manycam AVI, MPEG and WMV video formatlarını desteklemektedir. Youtube'dan video indirdiğinizde FLV formatında olacak olan videolarınızı Many Cam'de çalıştıramayacağınızı hatırlatalım. Total video converter ile bu videoları Manycam'in çalıştırabileceği formatlara çevirebilirsiniz.

chatroulette web cam, chatroulette fake webcam, chatroulette sahte kamera programı
Manycam Sahte Kamera Programı Ayarları


4)Play düğmesine tıklayın ve Loop video özelliğini açın.

5)Video altındaki ManyCam logosu kaldırmak için Effects(Efektler) sekmesine tıklatın ve sonra "video üzerinde metin" tıklayın. Text over video (Show ManyCam logosu) seçeneği Şimdi işaretini kaldırın.


chatroulette web cam, chatroulette fake webcam, chatroulette sahte kamera programı
Manycam Sahte Kamera Programı Ayarları


Chatroulette Sahte Kamera Programımızı ayarladık. Artık sıra sizde Chatroulette ziyaretçilerini rahatlıkla kandırabilir ve onların düştükleri komik durumları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sahte kamera ile kullanmaya video bulamayanlar için Resimleri konuşturabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için Chatroulette ile resimleri konuşturun ve eğlenin konumuzu ziyaret edebilirsiniz...

0 yorum:

Yorum Gönder


Chatroulette | Chat Roulette | Chat Rulet | Türkçe Chat Roulette | Görüntülü Sohbet | Sesli Chat
Sitemizde Bulunan içerikler DMCA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kullanımda gerekli yaptırımlar uygulanacaktır